U nás si vybere každý

Jsme nebankovní společnost působící na českém trhu již více jak 10 let. Našim klientům poskytujeme převážně nebankovní úvěry a půjčky, ale jsme schopni nabídnout také podnikatelské úvěry či konsolidaci půjček. Žadatelem může být kdokoli s trvalým bydlištěm v ČR ve věku 18-69 let s doložitelnými příjmy.

Naším krédem je kvalita, bezpečnost, jednoduchost a rychlost. Žádost o půjčku s vámi vyřídíme kompletně online a během 15 minut můžete mít peníze na účtu. Všichni naši poradci jsou kvalifikovaní odborníci akreditovaní ČNB, kteří se pro vás snaží najít to nejlepší možné řešení. Respektujeme vaše potřeby a soukromí, proto se vás neptáme na účel vaší půjčky.

Úspěšná akreditace ČNB úvěrového poradce

Výhody našich půjček

Rychlé sjednání online

U nás nemusíte nikam chodit a ztrácet drahocenný čas cestami na pobočky. Žádost vyřídíte kdykoliv z pohodlí domova ze svého počítače, notebooku, tabletu či mobilního telefonu. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na našich stránkách.

Půjčíme vám na cokoliv

Půjčíme vám až 250 000 Kč úplně na cokoliv si budete přát. Respektujeme vaše soukromí a na účel půjčky se neptáme. Záleží tedy jen na vás, zda si za půjčené peníze zrekonstruujete starou koupelnu, pořídíte pohodlnou sedací soupravu do obýváku nebo objednáte nejnovější model smartphonu.

Maximální transparentnost

S námi váš žádná nepříjemná překvapení nečekají. Vše vyřídíte zcela bez poplatků, za pár minut z pohodlí domova a plně online. Na rozdíl od tradičních bankovních institucí od vás nechceme žádné zbytečné papírování, pouze nezbytné základní doklady. 

Půjčku máte před schválenu do několika minut. Splátky jsou měsíční a datum splatnosti si vyberete sami dle Vašich možností. Předností našich půjček je možnost předčasného splacení ZDARMA, tzn. sami si rozhodnete o své délce splácení a výši úroků.

Klub dobrého klienta

Naše firma nabízí i členství v tzv. Klubu dobrého klienta, který nabízí mnoho dalších výhod. Členem se můžete stát při řádném splácení již po 6 uhrazených splátkách. 

  • nižší splátky až o 15 %
  • rychlejší schválení půjčky
  • nadstandardní servis
  • telefonní linka pro VIP klienty